Ewa Wróbel

Oferta

Konsultacje psychologiczne / psychoterapia indywidualna (również online)

– cykl regularnych spotkań, w ramach których wykorzystuję wiedzę psychologiczną i techniki z obszaru psychoterapii w celu pomocy klientowi w poradzeniu sobie z przeżywanymi trudnościami i kryzysami. Konsultacje psychologiczne mogą również służyć wspieraniu rozwoju osobistego poprzez rozwijanie samoświadomości i kompetencji klienta. Konsultacje są obecnie prowadzone online przez Skype lub inny dowolny komunikator z możliwością kontynuacji w tradycyjnej formie w gabinecie po zakończeniu epidemii.

 

Konsultacja/terapia indywidualna – 150 zł/ 50 min

Terapia par (również online)

– pomaga osobom będącym w związku lepiej się nawzajem rozumieć, zwiększyć swoje umiejętności w zakresie wyrażania potrzeb, uczuć, oczekiwań oraz słuchania ze zrozumieniem drugiej osoby, budowania bliskości i intymności w związku. W trakcie tych spotkań można znaleźć źródła nieporozumień, odkryć czego brakuje w związku i jak o niego zadbać. Terapia par jest obecnie prowadzona online przez Skype lub inny dowolny komunikator z możliwością kontynuacji w tradycyjnej formie w gabinecie po zakończeniu epidemii.

 

Terapia par –
200 zł/80 min

Konsultacje dla rodziców (również online)

 – wspierają rodziców w rozwijaniu swoich kompetencji wychowawczych, dzięki którym rodzice lepiej rozumieją przyczyny zachowania dziecka, bardziej adekwatnie reagują na jego potrzeby, a w efekcie budują bliską, wspierającą relację z dzieckiem. Konsultacje dla rodziców są obecnie prowadzone online przez Skype lub inny dowolny komunikator z możliwością kontynuacji w tradycyjnej formie w gabinecie po zakończeniu epidemii.

 

Konsultacje dla rodziców – 150 zł/50 min

Szkolenia, warsztaty

– prowadzę warsztaty i szkolenia rozwijające umiejętności społeczne, komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów oraz rozwijające kompetencje rodzicielskie i nauczycielskie. Prowadzę zarówno warsztaty otwarte (m.in. w Pracowni Psychoedukacji i Terapii w Bielsku-Białej) jak i na indywidualne zamówienie firm i instytucji.

 

Szkolenia – czas i cena ustalane indywidualnie

Mediacje

– to nie metoda terapii, a próba ugodowego sposobu rozwiązania sporu. Polega na podjętych dobrowolnie przez strony sporu negocjacjach, prowadzonych przez bezstronnego mediatora. Rolą mediatora jest usprawnienie komunikacji między stronami, wsparcie w wypracowaniu rozwiązania sporu, zaakceptowanego przez obie strony.

 

Mediacje –
czas i cena ustalane indywidualnie